Typový rodinný dům Andrej - Praha západ

V malebné, rychle se rozrůstající vesnici za Prahou našel své místo na rozlehlém pozemku typový rodinný dům Andrej.  Rodině s dospívajícími dětmi začalo být v pražském bytě těsno a rozhodla se k odchodu z ruchu velkoměsta směrem k přírodě. Jednopodlažní rodinný dům o dispozici 5+1 s dvojgaráží svými rozměry: zastavěné ploše 144 m2 a obytné ploše 107 m2, skýtá dostatek soukromí pro každého člena rodiny.
 
Na stavbu byly použity tvárnice Porotherm tloušťky 25 a 30 cm, vnitřní příčky jsou z plných cihel o tl. 10 cm, krytina Bramac - alpská taška červenohnědá, střešní okna Velux GZL 308 (80 x 120 cm), použitá izolace Isover o tloušťce 15 cm. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, sluneční kolektory umístěné na střeše domu slouží k ohřevu teplé vody. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, samostatná kuchyně a jídelna jako exedra, nad níž je z podkrovních pokojů výstup na balkon.
 
V přízemí rovněž nechybí provozní místnosti využívané jako prádelna a sklep. V již zmíněném podkroví, ze kterého vybíhají sedlové vikýře našly své místo prostorné ložnic, jedna z nich má dokonce samostatnou šatnu.
 
Tento typový projekt již v letošním katalogu nenajdete, ale pokud by jste měli zájem o podrobnější informace nebo studii, neváhejte nás kontaktovat.